Müügitingimused

Kategooria:

Kirjeldus

Müügitingimused

 

 • Müügitingimused kehtivad Coffeecup.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Coffeecup OÜ (edaspidi Coffeecup.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 • Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Coffeecup.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 • Coffeecup.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse Coffeecup.ee veebilehel.

 

1. Müügilepingu jõustumine:

1.1 Kauba müügilepinguga kohustub Coffeecup.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või Coffeecup.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Coffeecup.ee’le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

1.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 24 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.

1.3 Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Coffeecup.ee pangakontole.

1.4 Ostja ja CoffeeCup OÜ vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimistega. Kui kokkuleppele ei jõuta, saavad pooled oma õiguste kaitseks pöörduda tarbijakaitse ametisse või Tallinna linnakohtusse. Erimeelsuste lahendamisel lähtuvad pooled Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

 

2. Tellimine 

2.1 Valige e-poest toode, mida soovite osta. Kõik Teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi.

2.2 Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.

2.3 Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage VORMISTA TELLIMUS.

2.4 Tellimuses tuleb täita kõik * (tärniga) tähistatud lahtrid.

 

3. Hinnad ja tasumine 

3.1 Kõik meie (Coffeecup.ee e-poes olevad) hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

3.2 Peale soovitud kauba ostukorvi lisamist on Teil võimalik valida sobiv makseviis.

3.3  Makseviiside loetelu ja valuuta:

1) Eesti internetipangad: SWEDBANK, SEB, LHV, LUMINOR, COOP, PocoPay;

2) Ülekandega emailile saadetud arve alusel;

3) Meie e-poe valuuta on euro ( € );

4) kauba kättesaamiseks tuleb valida üks sobivatest pakisaatmis- või kullerteenustest. Meie valikutes on SmartPost ja Omniva pakiautomaadid ning CoffeeCup kullerteenus.

SOODUSKUPONGID

Meie lehel on võimalik ka kasutada sooduskuponge! Sooduskupongid kehtivad kõikidele toodetele. Neid on võimalik lisada ostukorvis asetsevasse lahtrisse (sooduskupongid). Sooduskupongide soodustuse protsent sõltub kampaaniast (Kuponge väljastame 5-50% ulatuses). Lisaks väljastame ka tasuta tarne kuponge. Lisainfot kupongide kohta leiate meie Facebookist ja Instagramist!

CoffeeCup OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, CoffeeCup OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

4. Tarneaeg ja transport

4.1 Kaubad postitatakse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist (sooduskampaaniate ajal postitakse Teie tellimus 1-4 tööpäeva jooksul). Tooted on koheselt laos olemas. Tavatellimuse puhul maksimaalne tarneaeg 3 tööpäeva. Meie tarnepartneriteks on SmartPost ja Omniva ning CoffeeCup kullerteenus. SmartPost (3.- €), Omniva (3.- €) ja CoffeeCup kullerteenuse hind on 6.- € (juhul kui tellimuse hind on üle 50€ (+km) on kullerteenus tasuta Harjumaa piires, juhul kui tellimuse hind on üle 80€ (+km) on kullerteenus tasuta üle Eesti).

4.2 Teised saatmisviisid toimivad vastavalt teenust pakkuva ettevõtte tingimustele ja hinnakirjale.

4.5 Tooteid ei saadeta tavatellimuse puhul väljaspoole Eesti Vabariiki. (Kui on soov saata väljaspoole Eestit, siis kirjutage meile eraldi e-mail.

 

5. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine 

5.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates CoffeeCup OÜ e-poe e-maili aadressile coffeecup@coffeecup.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades CoffeeCup OÜ kontakttelefonile +372 6835388.

5.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada muu toote vastu , saates CoffeeCup OÜ e-poe e-maili aadressile coffeecup@coffeecup.ee vastavasisulise tellimuse tühistamise teate koos tellimuse numbriga, või helistades CoffeeCup OÜ kontakttelefonile +372 6835388.

5. 3  Punktis 5.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni, eeldusel, et olete sama tähtaja jooksul kauba tagastanud.

5.4. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid jne).

5.5. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud CoffeeCup OÜ poolt; ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on CoffeeCup OÜ -l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab CoffeeCup OÜ Teile tasaarveldamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-maili aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarveldamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja CoffeeCup OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

 

6. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

6.1 CoffeeCup OÜ ei vastuta:

1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest.

2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.

3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

6.2. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode CoffeeCup OÜ kulul.

6.3. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

 

7. Vastutus ja vääramatu jõud 

7.1. CoffeeCup OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate CoffeeCup OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2. CoffeeCup OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida CoffeeCup OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist CoffeeCup OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

 

8. Privaatsus

8.1 Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid töödeldakse kooskõlas kehtivate seadustega ning ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

8.2 Kõiki CoffeeCup OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal (SSL) pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. CoffeeCup OÜ -l puudub neile juurdepääs.

8.3 Veebilehel registreerudes, kontaktvormide kasutamisel ja/või e-poes ostude tegemisel, võidakse vastava teenuse osutamiseks Teie käest koguda järgnevaid isikuandmeid:

 • Teie valitud coffeecup.ee kasutajanimi
 • Teie valitud coffeecup.ee parool
 • Eesnimi
 • Perekonnanimi
 • E-posti aadress
 • Ettevõtte nimi
 • Arveaadress
 • Tarneaadress

8.4 Teenuse osutamiseks ning selle parandamiseks kasutame me küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised tekstifailid, mis salvestatakse meie veebilehte külastades brauseri poolt Teie arvutisse või seadmesse. Need võivad sisaldada tehnilisi andmeid Teie seadme ja Interneti-ühenduse kohta (nt kasutatav operatsioonisüsteem, brauseri versioon, IP-aadress, küpsised ja kordumatud ID-d), infot Teie eelistuste ja kasutamisemustrite kohta meie veebilehel, vajalikku informatsiooni veebilehe funktsioneerimiseks jms. Küpsised ei ole ohtlikud ja ei kahjusta arvutit ega faile.

Me ei pääse ligi ega kontrolli neid küpsiseid, mille on meie lehele paigaldanud kolmandad pooled — nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Selleks soovitame Teil eraldi tutvuda kõigi kolmandate poolte privaatsuspoliitikaga.

Veebilehel kasutame me järgnevaid kasutaja andmeid sisaldavaid küpsiseid:

 • Kasutaja keelevalik
 • Kasutaja privaatsus- ja kasutustingimustega nõusoleku staatus
 • Google Analytics süsteemiga seonduvad küpsised
 • Facebook Live Chat For WordPress mooduliga seonduvad küpsised

Kui soovite kasutada meie veebilehe kõiki võimalusi, peate küpsiste kasutamiseks loa andma. Vastasel juhul on Teil õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse, mida saate teha enda veebilehitseja seadetest. Küpsiste blokeerimisel peate arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kättesaadavad olla ning me ei saa garanteerida veebilehe korrektset käitumist.

Mine üles