Kohvilahendused


Parima tulemuse saate kui meie spetsialist saab Teid nõustada. Teades täpselt Teie soove, vajadusi ning võimalusi, saame välja pakkuda rätseplahenduse ning välja kukub kõik õigesti!

Oleme spetsialiseerunud kohvilahendustele: kodudesse, kodukontoritesse, töökohtadele, kohvikutele, tanklatele, iseteenindustele, üritustele.

 

Kohv töökohal

Suurem masin, väiksem masin, 1 uba, 2 uba, 1 piim, 2 piima, lehmapiim, kaerapiim või sojapiim, kakao või tee, prügikast alla või jääkvesi sisse, kas veeühendusega või ilma, piimakülmik 2, 4 või 9 liitrit, piim masinast vasakul, all või paremal, piimavaht kreemjas või mitte, ekraan puutetundlik ja mitmes keeles või mitte.

Küsimusi on palju ja parima vastuse annab meie spetsialist. Edasta lehe all oma kontaktid

Nii uutele kui ka püsiklientidele pakume oma lemmik kohvi valikuks degusteerimist.

Lisainfo siit
Kohv kaasa või kohvikus


Väga kõrged ootused kohvijookide kvaliteedile, olgu see burksis, peenes kohvikus, tipprestoranis või tanklas – meil on lahendused kõigele!

Kuna umbes 80% kohvidest ostetakse piimakohvidena peaks kreemjas piimavaht olema standard. Tänapäevane kohvisõber ootab ka alternatiivseid piimakohvisid, ka need lahendused on meil olemas.
Seega võta meiega ühendust!

Nii uutele kui ka püsiklientidele pakume oma lemmik kohvi valikuks degusteerimist.
Lisainfo siit

 

Kodu ja kodukontor

Kodu või kodukontor, asugu see Tallinnas või Tartus, Narvas või Kärdlas, kasutades CoffeeCup’i teenust, naudite igapäevaselt kohviku tasemel kohvisid omale sobivast masinast ning kohvi jõuab teieni mugavalt ja automaatselt.

Võta meiega ühendust!

Nii uutele kui ka püsiklientidele pakume oma lemmik kohvi valikuks degusteerimist.
Lisainfo siitLisapiima võimalused

Laktoosivaba piimajook + tavapiim

Kaerajook + tavapiim

Sojajook + tavapiim

VÕTA ÜHENDUST!

    KIIRE KONTAKT: Lõõtsa tn 5, Tallinn, 11415 | COFFEECUP OÜ | +372-6835388 | coffeecup@coffeecup.ee

    Mine üles