Colombia Nr. 12 Intergenerational 500gr

16.10 (sh KM)

Tootekood: 1271 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Colombia Nr. 12 kohv on tasakaaluka ning kergelt magusa tooniga ja meeldivalt värske puuviljasusega. Järelmaitses troopiliste puuviljade ja tumeda viinamarja vihjed, väga madala happesusega.

Colombias, Cauca maapiirkonnas seistakse silmitsi ebaseaduslike põllukultuuridega. Sellele seistakse vastu ”Generatsioonide kohviprojektiga”, mis õpetab kohvi kasvatama ning integreerib vanemaid, õpetajaid ja õpilasi. Iga õitsema istutatud kohvipuu on õpialastele võimalus sotsiaalseks arenguks ja võimaldab neil koostada oma eluplaani. Noored, kes õpivad oma koolis kohvidest kõike teadma, saavad tulevikuks oskused kvaliteetse ja jätkusuutliku kohvi kasvatamiseks ning konkureerimiseks tänaapäevases rahvusvahelises kohviturul. Iga Colombia Nr. 12 kohvipakk toetab seda ettevõtmist!

Päritolumaa: Colombia
Tüüp: Castillo
Araabika: 100%
Töötlus: Märgpestud

CoffeeCup Selection seeria koosneb oluliste kohviriikide päritolumaade kohvide valikust, mis meie hinnangul on parimate maitsetega ning iseloomustavad just antud kohviriigi kohvisid kõige paremini! Tagame nendele kohvidele stabiilse maitse, värske rösti ning jätkuva saadavuse.

Meie valik on ka Teie valik…!

Lisainfo

Kaal 1 kg
Maitseprofiil

Pehmem, Tugevam

Päritolumaa

Colombia

Mine üles