Väike aga tubli! Väikefirmale sobiv lahendus on kuni 10 kasutajaga asukoht, kus hea kohv on asjakohane ning sobivaks lahenduseks oleks komplekt korralikust kohvimasinast ning väärt kohvist.

Uuri lähemalt

JURA Z8

Sisaldab uusimaid tehnoloogilisi uuendusi nagu: piima temperatuuri reguleerimine automaatselt, kuuma piima – vahustatud piima vahekorra muutmine joogi vältel automaatselt, nutikas espresso valmistamise süsteem parima espresso valmistamiseks jpm.
Suur puutetundlik ekraan on atraktiivne ning kaasaegne. Palju erikohvisid nagu Flat White, Cafe au Lait, suur kruus kohvi (ehk nn lungo) jne

See on sobiv masin nõudlikule kliendile, sest on pilgupüüdja ka oma eriliselt disainilt.  

JURA J6

JURA J6 seeria hiilgab oma erilise disainiga! Kõrgläikevalge.

JURA S80

Palju valikuvõimalusi, kompaktne disain

Harmooniliselt lihtsa kujundusega S-seeria esindab igakülgset kvaliteeti ja täpsust. Selles on ühendatud kompaktsete kohvimasinate parimad omadused ja luksusklassi seadmete, sh GIGA erijooned. Muljetavaldav valik kohvijooke ja esmaklassilise kvaliteediga kohv täidavad ka kõige nõudlikumate kohvisõprade soovid. Selle kasutuspõhimõtte aluseks on lihtsus ja loogilisus. JURA S-seeria esindab täiesti uut turuosa: keskklassi tipptasemel kohvimasinaid.

JURA E8

JURA uus E-seeria – uus tõmbeprotsess, uus veefiltri tuvastussüsteem ja kaasaegsem disain! 

Ühepuutefunktsioon võimaldab valmistada moekaid kohvijooke nagu latte macchiato, flat white ja cappuccino vaid ühe nupuvajutusega.

JURA ENA8

Jura uus ühetassimasin on väike, rabav ja lihtne – see peaks tõepoolest meeldima kõigile kohviarmastajatele ja -tundjatele. ENA 8 valmistatud kohvijoogid avaldavad muljet – tegemist on värskelt jahvatatud kohviga, mitte kapslikohviga.

JURA E6

E-seeria esimene masin, mis on varustatud uuenenud nutika espresso valmistamise süsteemiga, et espresso maitseks parim!

JURA D60

Uus JURA D-seeria!

Klassikaline kohvimasin, mis paistab silma oma elegantse ja lihtsa disainiga ning hea kasutusmugavusega.

JURA A1

JURA A1 on uusim väiksemaklassi Jura, millega saab valmistada musta kohvi erinevates suurustes.